استخدام در ترجمه پلاس

از اینکه تصمیم گرفته اید برای خود کسب درآمد داشته باشید به شما تبریک میگوییم و امیدواریم با شروع یک همکاری پایدار و  مستمر با مرکز تخصصی ترجمه پلاس به این هدف مهم دست پیدا کنید.

استخدام مترجمین

مرکز تخصصی ترجمه پلاس از کلیه مترجمین با تجربه و متعهد که تمایل دارند به عنوان شغل دوم در منزل فعالیت داشته باشند (بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی) و تماما به صورت غیر حضوری دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان حتما باید تحصیلات آکادمیک داشته و ترجیحا دارای تجربه کافی در ترجمه متون باشند. از کلیه عزیزیان متقاضی همکاری دعوت می گردد فرم استخدام مترجمین را تکمیل و ثبت نمایند. بدیهی است پس از بررسی درخواست ها، ضوابط و شرایط همکاری در قالب pdf برای کلیه متقاضیان از طریق ایمیل ارسال می شود. لازم به ذکر است که بررسی و پاسخ به فرم ها حداقل یک هفته به طول می انجامد بنابراین از متقاضیان تقاضا می شود صبور بوده و نتیجه را از طریق ایمیل خودشان پیگیری کنند. استخدام صرفا از طریق فرم مذکور انجام می شود و به رزومه های احتمالی که به ایمیل ها ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

استخدام تایپیست

مرکز تخصصی ترجمه پلاس با انتخاب بهترین تایپیست ها و مترجمین مطرح در سراسر کشور ارائه خدماتی نوین با کیفیت بالا در کمترین فاصله زمانی را در دستور کار خود قرار داده است و به همین دلیل قوانین بسیار منظمی در حین استخدام وضع شده است تا افرادی که حرفه ای و واجد شرایط بوده استخدام گردند و همکاری به صورت طولانی مدت ادامه دار باشد. از کلیه عزیزیان متقاضی همکاری دعوت می گردد فرم استخدام تایپیست را تکمیل و ثبت نمایند.

استخدام دانشجویی

مرکز تخصصی ترجمه پلاس از کلیه دانشجویان سراسر کشور که تمایل به فعالیت های دانشجویی در حوزه "اطلاع رسانی" دارند با شرایط بسیار خوب دعوت به همکاری می نماید. بعد از پر نمودن فرم استخدام دانشجویی طی چند روز آتی توضیحات تکمیلی در قالب فایل pdf برای شما به صورت ایمیل ارسال می شود.

اعطای نمایندگی

چنانچه شما صاحب دفتر فنی و یا کافی نت هستید و یا هر صنفی که با دانشجویان سر و کار دارید، به عنوان نمایندگی شرکت ترجمه پلاس که به عنوان امتیاز به شما اهدا می شود و با اندکی تبلیغات می توانید پروژه های دانشجویی را جذب کرده و بدون نیاز به سرمایه گذاری درآمدی جدید برای خود ایجاد کنید. تمامی ملزومات کار اعم از نوع تبلیغات، برگه های راهنما و اندکی آموزش که خلاصه شده است در مذاکره با مشتری و ارائه قیمت و زمان تحویل هم کار بسیار ساده ای است که به راحتی فرا گرفته و به عنوان نماینده این شرکت از سود هر پروژه بیش از 20% برخوردار شوید. از کلیه عزیزیان متقاضی همکاری دعوت می گردد فرم درخواست نمایندگی را تکمیل و ثبت نمایند.