021-88390610 09101701050

طراحی و ساخت پاورپوینت

طراحی و ساخت پاورپوینت

طراحی و ساخت پاورپوینت

مرکز تخصصی ترجمه پلاس خدمات دیگری نظیر طراحی و ساخت پاورپوینت ارائه می دهد شایان ذکر است تمامی صفحات ارائه شده در حوزه تهیه PowerPoint دارای گراف و طراحی حرفه ای می باشد.ارائه مطالب با بهرمندی از اسلاید های نمایشی، صوت و تصویر توجه بیشتری به علت چشم نواز بودن و قابلیت بالای انتقال مطالب در مخاطب ایجاد می کند. در صورتی که مطلب شما نیاز به ترجمه داشته باشد و فایل ترجمه شده به فارسی آن و یا بلعکس نیاز به پاورپوینت داشته باشد مطالب شما ابتدا توسط ترجمه پلاس ترجمه شده و سپس توسط متخصصین پاورپوینت ، طراحی و آماده خواهد شد. نکته حائز اهمیت مربوط به زمان و تاریخ تحویل ارائه این خدمات می باشد. زمان تحویل فایل های پاورپوینت بسته به فاصله زمانی مورد درخواست دانشجویان و اساتید، حجم افکت های صوتی و تصویری ، تعداد اسلایدها باعث تغییرات در تاریخ تحویل می شود.

در صورتی که نیاز فوری به کل مجموعه پاورپوینت دارید بهترین گزینه جهت اطلاع از هزینه دقیق تماس در حین ارسال کار می باشد.

تایپ کتاب، تایپ ارزان، تایپ فوری، تایپ آنلاین، تایپ اینترنتی و تایپ از روی فرمت های jpg ،pdf، موارد ارسالی اسکن شده و… مواردی از خدمات ارائه شده توسط مرکز تخصصی  ترجمه پلاس می باشد.

ثبت سفارش تایپ در پاورپوینت

ابتدا در فایل word صفحات پاورپوینت خود را مشخص نمایید و سپس از طریق سفارش تایپ ثبت نمایید و زمینه رشته ساختن پاور پوینت را انتخاب نمایید.

کافی است فایل word را از طریق سفارش تایپ در سایت و یا به ایمیل شرکت با عنوان “سفارش “تایپ در پاورپوینت” در قسمت Subject ایمیل ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن برآورد هزینه صورت گیرید.