021-88390610 09101701050

ترجمه اسپانیایی

ترجمه اسپانیایی

ترجمه اسپانیایی

ترجمه اسپانیایی به فارسی و فارسی به اسپانیایی

یکی از خدمات ارائه شده در شرکت ترجمه پلاس، ترجمه اسپانیایی به فارسی و فارسی به اسپانیایی متون مختلف در زمینه های تخصصی گوناگون است. این زبان به عنوان یکی از شش زبان رسمی در سازمان ملل پذیرفته شده است. اولین رمان مدرن دنیا «دن کیشوت» به زبان اسپانیایی نوشته شده است و شعر و ادبیات آمریکای لاتین یکی از مهمترین شاخه های ادبی دنیا را تشکیل می دهد. همچنین با توجه به روابط ایران با کشور اسپانیا و کشورهای آمریکای لاتین، زبان اسپانیایی در سال های اخیر موقعیت اقتصادی و سیاسی پر اهمیت تری پیدا کرده است.

ترجمه پلاس نیز با بهترین مترجمان زبان اسپانیایی در کشور همکاری داشته و می تواند ترجمه های مورد نظر مشتریان گرامی را در زمینه های گوناگون و متنوع با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت آماده و به ایشان تحویل دهد.

خدمات ترجمه اسپانیایی انجام گرفته در ترجمه پلاس به شرح زیر است:

ترجمه پلاس ترجمه مطالب موجود در سایت های دانشگاهی، زمان بندی پذیرش، ترجمه درخواست ها، انواع مقاله، پایان نامه، ترجمه چکیده مقاله و خلاصه پایان نامه، رزومه و سایر موارد لازم برای دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در کشور اسپانیا و سایر کشورهای اسپانیایی زبان را خواهد داشت. همچنین اگر قصد دارید مقاله خود را برای مجلات ISI، ژورنال، کنفرانس، همایش، نشست های تخصصی به زبان اسپانیایی ترجمه کنید، می توانید سفارشی به همین عنوان در بخش ثبت سفارش ترجمه ثبت نمایید. ترجمه کتاب به زبان اسپانیایی با ارائه تخفیفات حجمی با بالاترین کیفیت پذیرفته می گردد. ترجمه فیلم، سریال، برنامه های تلویزیونی و زیرنویس از اسپانیایی به فارسی و فارسی به اسپانیایی نیز می تواند در این موسسه صورت بگیرد.