021-88390610 09101701050

ترجمه فرانسه

ترجمه فرانسه

ترجمه فرانسه

ترجمه فرانسه به فارسی و فارسی به فرانسه

یکی از خدمات ارائه شده در شرکت ترجمه پلاس ترجمه متون مختلف در زمینه های متنوع تخصصی فرانسه به فارسی و فارسی به فرانسه می باشد. اهمیت زبان فرانسه تنها در تعداد صحبت کنندگان به این زبان نیست. چرا که قبل از عمومیت یافتن زبان انگلیسی، یعنی تا قبل از اوایل قرن بیستم، فرانسوی مهم‌ترین زبان بین‌المللی محسوب می‌گردید. زمانی که فرهنگ و ادبیات سراسر اروپا در جهان به زبان فرانسه انتقال داده می‌شد و زبان نوشتاری کتب علمی و فنی نیز فرانسوی بود. کلیه همایش‌های بزرگ جهانی به زبان فرانسه تشکیل می‌شد و هم‌اکنون محققان تاریخ برای خواندن متن معاهدات و دستور جلسات به‌ جای مانده از آن دوران، لازم است به فرانسوی مسلط باشند.

آخرین عهدنامه بزرگی که به فرانسه نوشته شده، توافق‌نامه برای خاتمه جنگ جهانی اول است. در ایران نیز به تبع دنیا، تا چند سال بعد از پایان سلسله قاجار، زبان فرانسوی مطرح بود. مدرسان اروپایی علوم جدید در دارالفنون به فرانسه درس می‌دادند و مترجمان خبره آن دوران اکثر متون را از زبان فرانسه به فارسی ترجمه نموده‌اند و دانشجویانی که برای تحصیل به اروپا فرستاده شدند، سعی کردند تا آموخته‌های خود را به فرانسه به وطن انتقال دهند.

ترجمه پلاس نیز با بهترین مترجمین زبان فرانسه در ایران در ارتباط است. ترجمه‌های مورد نظر شما در هر زمینه که باشد، با قیمت مناسب و در کوتاه‌ترین زمان از فرانسه به فارسی و بلعکس ترجمه خواهد گردید.

ارائه ترجمه متون فرانسوی در حوزه های مختلف به شرح زیر است:

ترجمه‌های مشتریان می‌تواند در حوزه‌های مختلف تجاری و اقتصادی باشد: ترجمه قراردادها، تفاهم‌نامه‌ها، اسناد شرکت‌ها، متن شراکت سازمان‌ها، پیشنهادهای خرید و فروش به صورت مزایده و مناقصه. گزارشات حسابداری و صورت‌جلسات از این قبیل متون هستند. اگر قصد دارید از محتوای سایت‌های فرانسه زبان اطلاع پیدا کنید، یا برای سایت خود بخش فرانسوی زبان ایجاد کنید، به ما سفارش دهید. ترجمه پلاس توانایی ترجمه کامل سایت‌ها ایستا و پویا را از فرانسه به فارسی و از فارسی به فرانسوی دارد. همچنین ترجمه پلاس می‌تواند متون صنعتی و فنی موجود، از قبیل دفترچه‌های راهنما، کاتالوگ‌ها، بروشورها، طرح‌های شماتیک‌ و موارد مشابه را از فرانسه به فارسی و از فارسی به فرانسه ترجمه نماید. مترجمان ما به اصطلاحات فنی و صنعتی آشنا هستند و می‌توانند ترجمه‌ فرانسوی روانی به مشتریان ارائه نمایند.