این سایت واگذار می شود، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
021-88390610 09101701050

ترجمه پایان نامه

ترجمه پایان نامه

ترجمه پایان نامه

ترجمه تخصصی پایان نامه

ترجمه پلاس آماده ی ارائه ی خدمات به آن دسته از دانشجویانی است که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل می باشند. از آنجا که در اغلب دانشگاه ها نیاز است که منابع به زبان انگلیسی نیز در دسترس باشد، ما با به خدمت گرفتن طیف وسیعی از مترجمین کارآزموده در رشته های مختلف ، آماده ی پذیرش پایان نامه ها از فارسی به انگلیسی و بالکعس می باشیم.علاوه بر ترجمه پایان نامه ، ترجمه ی چکیده ی آن نیز در اکثر دانشگاه ها لازم است و مورد نیاز اکثر دانشجویان می باشد. ما با توجه به نیاز عمومی دانشجویان ، امکان ترجمه ی چکیده پایان نامه در کمترین زمان ممکن را فراهم کرده ایم.

اغلب ترجمه چکیده برای ارائه به ژورنال های تخصصی و یا ثبت نام در کنفرانس های داخلی و خارجی لازم است. لذا دانشجویان و اساتید گرامی در نظر داشته باشند که ترجمه ی بی کیفیت و غیرتخصصی به اعتبار مقاله شما آسیب می رساند. همانطور که تمام اساتید و دانشجویان عزیز می دانند چکیده ی مقاله شامل تمام لغات و اصطلاحات کلیدی و اصلی مقاله است و ترجمه ی آن به تخصص موضوعی نیاز دارد. سابقه ی ما در زمینه ترجمه چکیده و استفاده از مترجم ویژه ی این کار ما را از جلب رضایت شما آسوده خاطر می سازد.

لازم به ذکر است که ترجمه پایان نامه به انگلیسی بدون تایید یکی از اساتید دانشگاهی گروه زبان انگلیسی قابل قبول نخواهد. ما با کسب اعتبار از اساتید دانشگاهی و تجربه ی کافی در این زمینه شما را از کیفیت ترجمه ی خود مطمئن خواهیم کرد.

شما می توانید از این قسمت نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمائید و یا با ارسال فرم تماس برای دریافت خدمات اقدام نمائید.