021-88390610 09101701050

ترجمه چینی

ترجمه چینی

ترجمه چینی

ترجمه چینی به فارسی و فارسی به چینی

شرکت ترجمه پلاس در ترجمه فارسی به چینی و ترجمه چینی به فارسی ، خدمات حرفه ای و تخصصی ترجمه چینی را ارائه می کند. تیم ترجمه چینی ما از مترجمین ماهر و مجرب بسیاری تشکیل شده است. هر یک از مترجمین در حوزه ی مشخصی مانند حقوق، امور مالی، پزشکی، و غیره تخصص دارند.اکثریت قریب به اتفاق افرادی که به چینی تکلم می کنند در چین (بیش از 980 میلیون نفر)، هنگ کنگ، و تایوان (19 میلیون نفر) هستند اما در بخش های دیگری از آسیای جنوبی شرقی و به خصوص سنگاپور، اندونزی، مالزی و تایلند نیز افرادی هستند که زبان آنها چینی باشد. جوامع چینی زبان مهم دیگری هم در سایر بخش های جهان و به خصوص اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی و جزایر هاوایی دیده می شود.

ارائه خدمات ترجمه چینی در حوزه های تجاری و اقتصادی به شرح زیر است:

ترجمه ژورنال، کاتالوگ، بروشور، متن معرفی شرکت، متن معرفی صاحب کالا، متن معرفی موسسه، محتوای وب سایت تجاری، صورتجلسه، گزارش های مالی و اقتصادی، درخواست قیمت، قرارداد، مکاتبات، درخواست تاسیس نمایندگی، متن معرفی محصول تجاری، شرایط فروش محصولات، معرفی نامه، فکس ها، ایمیل ها، قرارداد حمل و نقل، کتابچه راهنمای محصولات، متن استعلام قیمت، بارنامه و هر گونه متون مالی، صنعتی، اقتصادی و بازرگانی دیگر…

شرکت ترجمه پلاس می تواند کلیه این متون را برای مشتریان گرامی از چینی به فارسی و از فارسی به چینی ترجمه و به شکل تایپ شده و قابل ویرایش در اسرع وقت و با مناسب ترین قیمت تحویل دهد. همچنین اگر قصد دارید وب سایت شخصی یا موسسه و شرکت خود را به زبان چینی ترجمه کنید، می توانید با ما بگیرید.