021-88390610 09101701050

ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه کاتالوگ ، ترجمه بروشور ، ترجمه تخصصی کاتالوگ ، ترجمه تخصصی بروشور ، ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه بروشور و کاتالوگ ، ابزاری اساسی در پیشرفت شرکت شما محسوب می‌شود بروشورها و کاتالوگ‌ها، اطلاعاتی اضافی درباره شرکت شما، محصولات و خدمات آن ارائه می‌دهند و از استراتژی‌های بازاریابی شما حمایت می‌کند، به همین دلیل، باید هر جنبه از استراتژی بازاریابی شما و نحوه تناسب آن با پیغام کلی شما را مدنظر قرار دهد. توجه به این نکته ضروری است که بروشور، پوستر، کاتالوگ و سایر مطالب تبلیغاتی، پیغام صحیح را به زبان مقصد انتقال دهند. ترجمه کارآمد چنین اسناد و مطالبی در نهایت منجر به موفقیت کسب‌ و‌ کار شما خواهد شد، موفقیتی که با توسعه بازارهای جدید و مشتریان جدید حاصل شده است. یک اشتباه جزئی در بروشور یا کاتالوگ ترجمه‌ پلاس شده می‌تواند منجر به ایجاد سوء تفاهم در خواننده یا مخاطب شود که به نوبه خود با عواقب جدی و هم‌ چنین کاهش فرصت تبدیل یک مشتری آینده به یک مشتری حقیقی همراه است.

اگر شما شرکت، یا موسسه ای هستید که بطور مداوم به ترجمه فنی و نگارش انگلیسی کاتالوگ، بروشور، مانوال و هندبوگ ماشین آلات تولیدی، دستورالعمل های نصب، تعمیرات و نگهداری به انگلیسی، عربی، روسی، کردی و آلمانی یا سایر زبانهای بین المللی نیاز دارید می توانید خدمات مورد نیاز خود را با ما درمیان بگذارید.

مدارک فنی دستگاه ها در حقیقت گواهی هویت آنها و جزئی جدایی ناپذیر از آنها به شمار می روند. ترجمه فنی و نگارش انگلیسی کاتالوگ، بروشور، مانوال و هندبوک برای تولیدات ساخت داخل همچون محصولات صنعتی و تولیدی شرکت های ایرانی از اهمیت زیادی برخودار است و بایستی با نهایت دقت و کیفیت انجام شود. تجارب طولانی ما در این زمینه این امکان را به ما می دهد تا خدمات ترجمه فنی و نگارش انگلیسی کاتالوگ و سایر مدارک فنی دستگاه ها و ماشین الات صنعتی را به شرکت های ایرانی ارائه دهیم.

صرف نظر از خدمات ترجمه فنی، یکی از معروف‌ترین خدمات ترجمه ما خدمات ترجمه بازاریابی است. مترجمان ترجمه پلاس، مترجمان حرفه‌ای هستند که بروشور و کاتالوگ مورد نظر شما را به زبان فارسی یا انگلیسی ترجمه ‌می‌کنند. آنها در طی فرآیند یک ترجمه بازاریابی همواره عوامل فرهنگی و سایر عوامل را مدنظر خواهند داشت و حتی پیچیده‌ترین وظایف زبانی را به خوبی انجام می‌دهند. ویراستاران ما تمام اقدامات لازم را برای ارائه راهکاری مناسب جهت ترجمه صحیح کسب و کار شما انجام خواهند داد. خدمات ترجمه آنلاین شرکت ترجمه پلاس متناسب با مطالب بازاریابی به زبان انگلیسی و فارسی است. کار ما مختص شرایط منحصر به‌ فرد روابط بازاریابی است و ما کاملا درک می‌کنیم که این نوع رابطه کاری نیاز به تخصص بیشتری نسبت به سایر انواع ترجمه دارد.

شرح خدمات در حوزه ترجمه کاتالوگ و بروشور

  • ترجمه کاتالوگ و بروشور تجاری
  • ترجمه کاتالوگ و بروشور وسایل و لوازم خانگی
  • ترجمه کاتالوگ و بروشور های دارویی
  • ترجمه کاتالوگ ، بروشور و دفترچه راهنمای تجهیزات صنعتی
  • تبدیل کاتالوگ فارسی به انگلیسی برای ارائه به شرکت های خارجی جهت صادرات محصول

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید یا از صفحه سفارش ترجمه اقدام فرمایید.