021-88390610 09101701050

ترجمه ایتالیایی

ترجمه ایتالیایی

ترجمه ایتالیایی

ترجمه ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی

یکی از خدمات ارائه شده در شرکت ترجمه پلاس، ترجمه ایتالیایی به فارسی و ترجمه فارسی به ایتالیایی متون گوناگون در زمینه های تخصصی مختلف است. زبان ایتالیایی زبان مادری بیش از 70 میلیون نفر از مردم ایتالیا است. این زبان علاوه بر کشور ایتالیا، زبان رسمی کشورهای سن ماریو، واتیکان، سوییس و برخی از شهرهای کشور های اسلوونی و کرواسی است. ضمنا اقلیت های ایتالیایی زبان در بیش از 10 کشور جهان مانند ایالات متحده ساکن هستند. کشور ایتالیا با داشتن تمدن کهن و پیشینه فرهنگی غنی از دوران روم باستان و رنسانس امروزه یکی از ده قدرت برتر اقتصادی جهان است.

شرکت ترجمه پلاس نیز با خبره ترین مترجمان ایتالیایی هم کاری دارد و می تواند کلیه متون مورد نظر مشتریان گرامی را در زمینه دلخواه از ایتالیایی به فارسی و از فارسی به ایتالیایی ترجمه نماید.

این ترجمه ها می تواند در زمینه های زیر دسته بندی شود:

ترجمه مطالب موجود در سایت های دانشگاهی، زمانبندی پذیرش، ترجمه درخواست ها، انواع مقاله، ترجمه پایان نامه ، چکیده و خلاصه پایان نامه، رزومه و سایر مواردی لازم برای دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در کشور ایتالیا را خواهد داشت. همچنین اگر قصد دارید مقاله خود را برای ژورنال، کنفرانس، همایش، نشست های تخصصی به زبان ایتالیایی ترجمه کنید می توانید سفارشی به همین عنوان در بخش ثبت سفارش ترجمه ثبت نمایید. ترجمه کتاب به زبان ایتالیایی با ارائه تخفیفات حجمی با بالاترین کیفیت پذیرفته می گردد. ترجمه فیلم، سریال، برنامه های تلویزیونی و زیرنویس از ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی نیز می تواند در این موسسه صورت بگیرد.

همچنین در زمینه ترجمه کاتالوگ، بروشور، راهنمای دستگاه ها، ابزار و محصولات، صورت های مالی، گزارش ها، صورت وضعیت، معرفی نامه ها، درخواست ها، معرفی صنایع دستی، سفارش ها، موارد تبلیغاتی مانند پوسترها، انواع اسناد، نامه ها و فرم های بانکی، رزومه های کاری و مواردی دیگر از این دست. ضمنا اکثر شرکت هایی که می خواهند بازار خود را به ایتالیا گسترش دهند، احتیاج دارند تا وب سایت خود را به زبان ایتالیایی ترجمه کنند. ترجمه وب سایت های ایستا و پویا به زبان ایتالیایی از تخصص های ترجمه پلاس است.