021-88390610 09101701050

ترجمه انگلیسی

ترجمه انگلیسی

ترجمه انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی

یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده در شرکت ترجمه پلاس ترجمه متون مختلف در زمینه های تخصصی از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی است.

با توجه به اهمیت فوق­ العاده ترجمه انگلیسی،­ ما بهترین راه حل را برای پوشش نیاز های ترجمه ای شما به شکل آنلاین ارائه می دهیم. مقالات علمی پژوهشی یک محقق یا دانشجو برای ارائه و حضور در همایش‌ ها و نشست‌ های بین‌المللی لازم است به زبان انگلیسی ترجمه شود. بیشتر متون علمی و دانشگاهی جهان، اعم از کتاب، مقاله یا مطالب سایت­ های گوناگون به زبان انگلیسی ارائه شده­ اند و با ترجمه آن متن­ ها به فارسی می­توان از مطالب عرضه شده در آن­ ها به نحو موثرتری استفاده کرد. هر فرد که قصد ایجاد یک کسب و کار بین المللی و تجارت با کشورهای دیگر را دارد، لازم است محصولات و خدمات را خود به انگلیسی معرفی کند.

مرکز تخصصی ترجمه پلاس کلیه متون و سایت ها را از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی ترجمه می نماید. ما با بهترین مترجمین انگلیسی به صورت آنلاین و مستمر در ارتباط هستیم و سفارشات شما را در سریع­ ترین زمان ترجمه کرده و تحویل می­ دهیم. توجه کنید که برای ایجاد یک ارتباط موثر، کیفیت ترجمه نقش اساسی دارد. مثلا یک ترجمه دقیق انگلیسی به فارسی می­ تواند مفاهیم مندرج در یک مقاله یا کتاب را به خواننده فارسی زبان انتقال دهد و گرنه برای درک عمق مطلب، باز هم لازم است به منبع اصلی مراجعه شود. شرکت ترجمه پلاس با رعایت بالاترین نسبت کیفیت به قیمت، ترجمه ای روان و دقیق را از یک متن انگلیسی ارائه می­ نماید.

ارائه خدمات ترجمه انگلیسی به شرح زیر است:

ترجمه متون عمومی: مقالات و متون عمومی، نشریه­ ها، روزنامه­ ها،‌ نامه­ ها و ایمیل ها و سایت­ های اینترنتی از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی.
ترجمه متون علمی و تخصصی: مقالات ژورنال­ های تخصصی، مقالات عرضه شده در کنفرانس­ ها، ترجمه کتاب­ های دانشگاهی، ترجمه جزوات و اسلاید های آموزشی در رشته­ های مختلف، ترجمه مقالات ISI ، ترجمه کاتالوگ­ ها و دفترچه­ های راهنمای تخصصی و ترجمه زیرنویس برنامه­ ها و فیلم­ های علمی جهت نمایش در دانشگاه­ ها و مراکز معتبر از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی.
ترجمه متون تجاری: آگهی­ های بازرگانی، قرارداد­های تجاری، معرفی محصولات و خدمات به زبان انگلیسی.